2. malonogometni turnir "KUP GOSPE LEDENE" - VID 2012
1/4 finale:
|
Vedran Milan
Zvonimir Dragović (1) Marko Alimić - Čičak Luka Borovac Ivica Dominiković Vedran Raguž - Raga Josip Šiljeg |
1/8 finala: 27.08.2012
|
Vedran Milan
Zvonimir Dragović (2) Vedran Raguž - Raga (2) Luka Borovac Josip Šiljeg Marko Alimić - Čičak (1) |
OTRIĆI 2012 - memorijalni malonogometni turnir "MARKO i ANTE"
FINALE: 19.O8.2012
|
Drago Bezer
Vedran Raguž - Raga Marko Almiić - Čičak Marin Šunjić Matej Čilić Zvonimir Dragović Andrija Bebić Tomislav Bevanda (2) Luka Borovac Nedjeljko Marušić - Čeda |
1/2 finale: 18.08.2012
|
Drago Bezer
Vedran Raguž - Raga Marko Almiić - Čičak Marin Šunjić (3) Matej Čilić Zvonimir Dragović Andrija Bebić (2) Tomislav Bevanda (1) Luka Borovac Nedjeljko Marušić - Čeda |
1/4 finale: 13.08.2012
|
Drago Bezer
Vedran Raguž - Raga (2) Zvonimir Dragović Matej Čilić Marin Šunjić Nedjeljko Marušić - Čeda Luka Borovac Andrija Bebić Tomislav Bevanda |
1/8 finala: 08.08.2012
|
Vedran Milan
Luka Borovac (1) Vedran Raguž - Raga (2) Zvonimir Dragović (1) Nedjeljko Marušić - Čeda (1) Marko Alimić - Čičak Andrija Bebić (1) |
reppesage:
|
Vedran Milan
Luka Borovac (2) Vedran Raguž - Raga (1) Zvonimir Dragović (2) Nedjeljko Marušić - Čeda Marko Alimić - Čičak |
malonogometni turnir "Kup Svetog Ilije"
1/4 finale:
|
Antonio Kuran
Mišo Ramić (1) Vedran Raguž - Raga (1) Zvonimir Dragović Marko Alimić - Čičak Saša Burđelez |
1/8 finala:
|
Antonio Kuran
Mišo Ramić Marko Alimić - Čičak Zvonimir Dragović (1) Vedran Raguž - Raga (3) Josip Šiljeg |
1.kolo:
|
Antonio Kuran
Mišo Ramić (1) Marko Alimić - Čičak Zvonimir Dragović Vedran Raguž - Raga Josip Šiljeg |
malonogometni turnir "VIŠIĆI 2012"
1/8 finala: 23.07.2012
|
Miro Kužić (1)
Marko Alimić - Čičak Ante Batinović - Kanta Andrija Bebić Josip Šiljeg Vedran Raguž - Raga Luka Borovac (1) |
reepesage: 13.07.2012
|
Miro Kužić
Dragan Brečić (3) Vedran Raguž - Raga (2) Zvonimir Dragović (2) Ante Batinović - Kanta (1) Marko Alimić - Čičak (1) Andrija Bebić (1) Josip Šiljeg (2) |
1. kolo: 11.07.2012
|
Miro Kužić
Dragan Brečić Vedran Raguž - Raga Zvonimir Dragović (1) Ante Batinović - Kanta Marko Alimić - Čičak Andrija Bebić Josip Šiljeg |
2. memorijalni malonogometni turnir "Eugen Erjauc"
FINALE: 20.07.2012
|
Zvonimir Dragović
Marko Alimić - Čičak Vedran Raguž - Raga Dragan Brečić (1) |
1/2 finale: 19.07.2012
|
Ivan Plećaš
Zvonimir Dragović (1) Vedran Raguž - Raga (2) Marko Alimić - Čičak (2) Dragan Brečić |
1/4 finale: 18.07.2012
|
Ivan Plećaš - Dundo
Zvonimir Dragović Vedran Raguž - Raga Marko Alimić - Čičak Ivan Marković Ante Batinović Dragan Brečić (3) |
3. kolo: 08.07.2012
|
Ivan Plećaš - Dundo
Mate Marušić - Puzo Dragan Brečić (1) Vedran Raguž - Raga (1) Marko Alimić - Čičak Ivan Marković |
2. kolo: 04.07.2012
|
Ivan Plećaš - Dundo
Mate Marušić - Puzo (1) Dragan Brečić (1) Vedran Raguž - Raga (1) Marko Alimić - Čičak (1) Zvonimir Dragović |
1.kolo: 03.07.2012
|
Zvonimir Dragović (1)
Dragan Brečić Marko Alimić - Čičak Mate Marušić - Puzo Vedran Raguž - Raga Ivan Marković (1) Ante Batinović - Kanta |
SKUPINA A
1. MNK CRNI PUT 2. VIDONJE MLINIŠTE 3. OTRIĆI 4. HODONJ BOYS |
SKUPINA B
1.VIBE CAFFE 2.MNK VIŠIĆI 3.PREVARA 4.SV.ILIJA |
SKUPINA C
1.HMNK VRGORAC 2.MNK MLINIŠTE 3.BRONXS BOYS 4.NARONA REZ JUNIORI |
SKUPINA D
1.MNK "KILLERSI" ISKOPI BORAS
2.MNK MOSTAR-SEJO REBAC 3.MNK METKOVIĆ 4.MNK "3M"METKOVIĆ |
SKUPINA E
1.STREET BOYS 2.MNK KOBILJAČA 3.NARONA REZ 4.UDRUGA LAĐARA JERKOVAC |
SKUPINA F
1.BRONXS
2.TEŠKE BOJE
3.GRAFEX
1.BRONXS
2.TEŠKE BOJE
3.GRAFEX