BMT METKOVIĆ 2011
stoje:Josip Šiljeg(trener),Dragan Brečić,Marko Alimić-Čičak,Danijel Leženić,Mate Marušić-Puzo,Drago Bezer
čuče:Marko Manenica(tajnik),Vedran Raguž-Raga,Mario Tutavac,Ivan Pehar,Sandro Salacan,Zvonimir Dragović
1/4 finale:
MNK CRNI PUT - HVIDRA Mostar 3-3 pen.6-7
1/8 finala:
MNK CRNI PUT-Cvjećarnica Mia 3-0
1/16 finala:
MNK CRNI PUT - Frank Grude 0-0 pen.4-3
čuče:Marko Manenica(tajnik),Vedran Raguž-Raga,Mario Tutavac,Ivan Pehar,Sandro Salacan,Zvonimir Dragović
1/4 finale:
MNK CRNI PUT - HVIDRA Mostar 3-3 pen.6-7
1/8 finala:
MNK CRNI PUT-Cvjećarnica Mia 3-0
1/16 finala:
MNK CRNI PUT - Frank Grude 0-0 pen.4-3
Malonogometni turnir "Kobiljača 2011" - 2.misto
Mnk Crni Put
Ivan Plećaš-Dundo,Marko Alimić-Čičak,Mišo Ramić,Ivan Marković,Ivan Pehar,Josip Plećaš,Tomislav Plećaš,Vedran Raguž-Raga,Zvonimir Dragović,Ivica Dominiković-Išo
finale:
MNK CRNI PUT - PORTO TOLERO 0 - 0 pen. 2 - 3
1/2 finale:
MNK CRNI PUT - C.B. ĆUK 2 - 2 pen. 8 - 7
1/4 finale:
MNK CRNI PUT - BAĆINA 3 - 0
Ivan Plećaš-Dundo,Marko Alimić-Čičak,Mišo Ramić,Ivan Marković,Ivan Pehar,Josip Plećaš,Tomislav Plećaš,Vedran Raguž-Raga,Zvonimir Dragović,Ivica Dominiković-Išo
finale:
MNK CRNI PUT - PORTO TOLERO 0 - 0 pen. 2 - 3
1/2 finale:
MNK CRNI PUT - C.B. ĆUK 2 - 2 pen. 8 - 7
1/4 finale:
MNK CRNI PUT - BAĆINA 3 - 0
stoje:Mišo Ramić,Zvonimir Dragović,Ivan Marković,Josip Plećaš,Josip Šiljeg (voditelj)
čuče:Vedran Raguž,Ivan Plećaš-Dundo,Marko Alimić-Čičak,Ivica Dominiković,Ivan Pehar
čuče:Vedran Raguž,Ivan Plećaš-Dundo,Marko Alimić-Čičak,Ivica Dominiković,Ivan Pehar
MNT "Višići 2011"
stoje:Martino Krstičević-Baja(predsjednik),Ante Batinović,Dragan Brečić,Ivica Kaleb,Marko Manenica(tajnik)
čuče:Duje Medak,Marko Alimić-Čičak,Zvonimir Dragović
čuče:Duje Medak,Marko Alimić-Čičak,Zvonimir Dragović
14.memorijalni turnir "Ante Taslak" VID 2011 - 2.misto
Mnk Crni Put
Mario Tutavac,Krešo Brečić, Ivica Kaleb,Marko Alimić-Čičak,Duje Medak,Hrvoje Manenica,Ivan Pehar,Vedran Raguž-Raga, Mišo Ramić
voditelj:Martino Krstičević-Baja
finale:
MNK CRNI PUT - Mnk Vid 1 - 3
1/2 finale:
MNK CRNI PUT - Bivolje Brdo 6 - 3
1/4 finala: MNK CRNI PUT - Akuža 6 - 2
1/8 finala: MNK CRNI PUT - Štrumpfovi 6 - 1
Mario Tutavac,Krešo Brečić, Ivica Kaleb,Marko Alimić-Čičak,Duje Medak,Hrvoje Manenica,Ivan Pehar,Vedran Raguž-Raga, Mišo Ramić
voditelj:Martino Krstičević-Baja
finale:
MNK CRNI PUT - Mnk Vid 1 - 3
1/2 finale:
MNK CRNI PUT - Bivolje Brdo 6 - 3
1/4 finala: MNK CRNI PUT - Akuža 6 - 2
1/8 finala: MNK CRNI PUT - Štrumpfovi 6 - 1
"Kup Gospe Snježne" VID 2011 - 3.misto
stoje:Josip Šiljeg,Drago Bezer,Danijel Leženić,Mate Marušić-Puzo,Ante Batinović
čuče:Zvonimir Dragović,Vedran Raguž-Raga,Marko Alimić-Čičak,Stipe Nikolac,Petar Soldo
za 3.misto:
MNK CRNI PUT - Osvježi dan 3 - 0 (bb)
1/2 finale:
MNK CRNI PUT - Porto Tolero 2 - 4
1/4 finala:
MNK CRNI PUT - Prud 4 - 2
1/8 finala:
MNK CRNI PUT - Bonžju Krvavac 4 - 2
predkolo:
MNK CRNI PUT - Kobiljača 4 - 1
čuče:Zvonimir Dragović,Vedran Raguž-Raga,Marko Alimić-Čičak,Stipe Nikolac,Petar Soldo
za 3.misto:
MNK CRNI PUT - Osvježi dan 3 - 0 (bb)
1/2 finale:
MNK CRNI PUT - Porto Tolero 2 - 4
1/4 finala:
MNK CRNI PUT - Prud 4 - 2
1/8 finala:
MNK CRNI PUT - Bonžju Krvavac 4 - 2
predkolo:
MNK CRNI PUT - Kobiljača 4 - 1